Çelik Burç: Ölçüleri - Çeşitleri - İmalatı


  • Whatsapp
  • YENİ ATMACA
  • Ürün: Çelik Burç

Çelik Burç


Kullanılan dış malzemenin çelik olması nedeniyle bu tür burçlara çelik burç denir. Burç piyasasında dış malzeme olarak en çok tercih edilen ve en çok imalatı yapılan burç çeşidi çelik burçtur.


Yeryüzünde üretilen burçların hepsi içinde en büyük paya sahip burçtur, çelik burçlar. Sarma olayının ve çelik malzemenin aşınma katsayısının düşük olması nedenleriyle diğer burç tiplerine göre her zaman avantajlı olmuştur çelik burçlar.

Çelik Burç Ölçüleri


Çelik burç ölçüleri, bayi ve/veya kullanıcıdan gelen talep doğrultusunda hassas üretimlerle sıfır hata payı ile, standart ve semi değerlerde olmak üzere değişmektedir.


Dış aksam olarak dünya genelinde burç imalatında kabul görmüş bir malzeme olan çelik, her türlü çapta çelik burç imalatında en yaygın kullanılan burç olarak yerini korumaktadır.

Çelik Burç İmalatı

Çeliğin sağlam bir malzeme olmasından ziyade, kullanımda istenilen performansı vermesi ve uzun ömürlü olması nedeniyle, çelik burç imalatı popülerliğini koruyan bir imalat modelidir.

Çelik Burç Çeşitleri


Kullanıldığı alan ve yerleri saymakla bitiremeyeceğimiz çelik burç; araç, makine ve taşıtlarda üstlendiği görev ve kattığı işleve göre çeşitlendirilmiştir. Aradığınız çelik burç çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Yeni Atmaca Sosyal Medya Yeni Atmaca Twitter Yeni Atmaca Facebook Yeni Atmaca WhatsApp