Bronz Burç: Ölçüleri - Fiyatları - İmalatı


  • Whatsapp
  • YENİ ATMACA
  • Ürün: Bronz Burç

Bronz Burç


Kayganlık fonksiyonunun sağlanması açısından burç imalatında iç aksam olarak, bronz malzeme çok sık tercih edilen maden olmuştur. Bronz burç kullanımı bu nedenle oldukça yaygındır.


Metal parçalarla yaşanan sürtünmeden dolayı, ısı açığa çıkacaktır. Açığa çıkan bu ısının kontrol edilebilir düzeyde olması istenir ki, sürtünme de minimum düzeylerde kalmış olsun. Kabul edilebilir ısınma ve sürtünme; istenilen kayganlığın sağlanmasında baş aktör olacaktır.


Burç iç aksamı; burcun kullanıldığı yere göre değişmekle beraber farklı metal parçalarla sürekli etkileşim halindedir.

Bronz Burç Ölçüleri


Bronz burç ölçüleri, istenilen çaplarda imal edilebileceği gibi; standart ebatlarda da üretimi mevcuttur. Yaygın kullanım alanı nedeniyle minimum ölçülerden başlayıp, oldukça büyük denilebilecek ölçülere kadar imalatı mümkündür.

Bronz Burç Fiyatları


Bronz burç fiyatları; kullanılan malzeme ve/veya malzeme et kalınlığı, burç imalatında uygulanacak teknik özellik takviyelerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sabit bir fiyattan bahsetmek imkânsızdır. Firma olarak cazip burç fiyatları ile sektörde iddialıyız.

Bronz Burç İmalatı

Bronz burç imalatı, farklı sektörler için farklı görevleri sağlamaları adına muntazam bir şekilde devam etmektedir. Bronz burç, burç imalatında oldukça büyük bir pastanın sahibidir.

Yeni Atmaca Sosyal Medya Yeni Atmaca Twitter Yeni Atmaca Facebook Yeni Atmaca WhatsApp